Home

vhodnosť odstúpiť vápenec бароко тенис civilné suterén ovocný

Тенис кортове

Нова победа за талант от Варна на Източно-Европейското първенство по тенис  до 14 г. - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт
Нова победа за талант от Варна на Източно-Европейското първенство по тенис до 14 г. - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Тк Бароко приема турнир от сериите Challenger - Тенис - Мъже - Gong.bg

Новини - Българска федерация по тенис

Бароко спорт приема втория "Чаленджър" за 2022 - Тенис - БГ тенис - Gong.bg

Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Дамян Аврамовски спечели  турнира на оранжев корт, проведен на 1882, като на финала се наложи  категорично над Мартин Валеов с 10-2. Младия талант на Бароко спорт
Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Дамян Аврамовски спечели турнира на оранжев корт, проведен на 1882, като на финала се наложи категорично над Мартин Валеов с 10-2. Младия талант на Бароко спорт

Една от най-добрите зали за тенис вече на един клик разстояние! - Click and  Play
Една от най-добрите зали за тенис вече на един клик разстояние! - Click and Play

Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Венета Генчева (Бароко  Спорт) спечели турнира до 12г. проведен на НСА с убедителното 4-1 4-1 срещу  Я.Кирчева. | Facebook
Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Венета Генчева (Бароко Спорт) спечели турнира до 12г. проведен на НСА с убедителното 4-1 4-1 срещу Я.Кирчева. | Facebook

7 българчета се класираха за втория кръг на Бароко Къп 2019

През уикенда на кортовете на ТК Бароко Спорт, гр.София се

Запишете детето си на Детска лятна академия в Бароко спорт!!! - Click and  Play
Запишете детето си на Детска лятна академия в Бароко спорт!!! - Click and Play

Матеуш Ейсмонт срази Марк Хаджижеков в гладиаторска битка на Бароко

ТК Барокко приема четвъртото издание на вечерните турнири на ИТЛ -  Interactive-Tennis.com
ТК Барокко приема четвъртото издание на вечерните турнири на ИТЛ - Interactive-Tennis.com

Мартин Милчев спечели Чалънджъра в "Бароко"

ТК... - Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт | Фејсбук

Никол Нунева грабна купата на двойки до 12 г. на "Тенис Европа" | Бряг News  - Новинарски сайт
Никол Нунева грабна купата на двойки до 12 г. на "Тенис Европа" | Бряг News - Новинарски сайт

Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Елена Кирова и Мартина  Стригулева спечелиха първото издание на турнира на Бароко Спорт, като  загубиха само 4 гейма за целия турнир, а с нова залужиха и
Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Елена Кирова и Мартина Стригулева спечелиха първото издание на турнира на Бароко Спорт, като загубиха само 4 гейма за целия турнир, а с нова залужиха и

Отборът на русенския тенис клуб "Приста 2011" победи с 3-1 ТК "Бароко  спорт" - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област
Отборът на русенския тенис клуб "Приста 2011" победи с 3-1 ТК "Бароко спорт" - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област

Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - ТК Бароко Спорт набира  членове за мъжките си и женските си отбори. За повече информация тел. 0888  311 838 | Facebook
Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - ТК Бароко Спорт набира членове за мъжките си и женските си отбори. За повече информация тел. 0888 311 838 | Facebook