klasický Obrovský chemické výrobky световна купа по ски алпийски дисциплини програма 2018 2019 oneskorenie virtuálne rast

Клеман Ноел спечели нощния слалом от Световната купа по ски алпийски  дисциплини в Шладминг - Труд
Клеман Ноел спечели нощния слалом от Световната купа по ски алпийски дисциплини в Шладминг - Труд

Одермат с трета победа в СК по ски алпийски дисциплини

Алберт Попов със сензационно постижение

Двукратната световна шампионка Илка Щухец спечели второто спускане от Световната  купа по ски алпийски дисциплини в Кортина Д'Ампецо - Утро
Двукратната световна шампионка Илка Щухец спечели второто спускане от Световната купа по ски алпийски дисциплини в Кортина Д'Ампецо - Утро

Пандемията отмени още големи спортни събития по целия свят

Алберт завърши 12-и в Солдеу, Братен триумфира с глобуса в слалома - Gol

ВЕЛИКО! Българин е на почетната стълбица за Световната купа след 39 години  - Gol
ВЕЛИКО! Българин е на почетната стълбица за Световната купа след 39 години - Gol

Българска федерация ски (БФСки)

БТА :: Алберт Попов ще се готви в Северна Италия с националния отбор на  Швейцария по ски-алпийски дисциплини за слалома от Световната купа във  Венген
БТА :: Алберт Попов ще се готви в Северна Италия с националния отбор на Швейцария по ски-алпийски дисциплини за слалома от Световната купа във Венген

Колко спечели Алберт Попов от 4-тото място на световната купа по ски-алпийски  дисциплини - Bloomberg
Колко спечели Алберт Попов от 4-тото място на световната купа по ски-алпийски дисциплини - Bloomberg

Алберт Попов се класира за втория манш на слалома от Световната купа по ски  алпийски дисциплини в Шамони - Topsport.bg
Алберт Попов се класира за втория манш на слалома от Световната купа по ски алпийски дисциплини в Шамони - Topsport.bg

Bulgarian SKI Federation - 홈 | Facebook

Годжа триумфира в първото спускане за сезона от Световната купа в алпийските  ски | спортни новини от insport.bg
Годжа триумфира в първото спускане за сезона от Световната купа в алпийските ски | спортни новини от insport.bg

За пръв път от 39 г. българин е на подиума на Световната купа по ски.  Алберт Попов стана трети в САЩ
За пръв път от 39 г. българин е на подиума на Световната купа по ски. Алберт Попов стана трети в САЩ

БТА :: Микаела Шифрин извоюва 85-ата си победа в Световната купа по ски  алпийски дисциплини
БТА :: Микаела Шифрин извоюва 85-ата си победа в Световната купа по ски алпийски дисциплини

Алберт Попов завърши 19-ти в Германия - Стадион - БНР Новини

Италианката София Годжа спечели първото спускане за сезона от Световната  купа по ски алпийски дисциплини за жени - Утро
Италианката София Годжа спечели първото спускане за сезона от Световната купа по ски алпийски дисциплини за жени - Утро

Алберт Попов ще участва в слалома от Европейската купа в Обереген - Още  спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Алберт Попов ще участва в слалома от Европейската купа в Обереген - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Марко Одермат спечели СК по ски алпийски дисциплини, Килде взе малкия  кристален глобус в спускането - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Марко Одермат спечели СК по ски алпийски дисциплини, Килде взе малкия кристален глобус в спускането - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Световна купа по ски алпийски дисциплини - 15-17 януари по БНТ HD -  Българска национална телевизия
Световна купа по ски алпийски дисциплини - 15-17 януари по БНТ HD - Българска национална телевизия

Отменените стартове от Световната купа по ски алпийски дисциплини в Китай  ще се проведат в Италия
Отменените стартове от Световната купа по ски алпийски дисциплини в Китай ще се проведат в Италия

БТА :: Микаела Шифрин спечели за пети пъти в кариерата си Световната купа  по ски алпийски дисциплини
БТА :: Микаела Шифрин спечели за пети пъти в кариерата си Световната купа по ски алпийски дисциплини

Алберт Попов с трето място в слалома от Европейската купа - По света и у  нас - БНТ Новини
Алберт Попов с трето място в слалома от Европейската купа - По света и у нас - БНТ Новини

БТА :: Италианката София Годжа спечели спускането от Световната купа по ски  алпийски дисциплини пред родна публика в Кортина Д'Ампецо
БТА :: Италианката София Годжа спечели спускането от Световната купа по ски алпийски дисциплини пред родна публика в Кортина Д'Ампецо