rezident archív stádo alpské lyžovanie svetový pohár 2019 2020 Výrobca pridanie Agnes Gray

Svetový pohár v Chamonix? Buďte tam aj vy! | Hitka | Cestovná kancelária

Petra Vlhová tam bojovala so Shiffrinovou: Svetový pohár sa po rokoch vráti  k našim susedom! | Športky.sk
Petra Vlhová tam bojovala so Shiffrinovou: Svetový pohár sa po rokoch vráti k našim susedom! | Športky.sk

Svetový pohár v alpskom lyžovaní: Sölden je pripravený na prvé preteky  sezóny
Svetový pohár v alpskom lyžovaní: Sölden je pripravený na prvé preteky sezóny

Petra Vlhová nedokončila alpskú kombináciu v Zauchensee, vypla jej lyža a  spadla (foto) - SITA.sk
Petra Vlhová nedokončila alpskú kombináciu v Zauchensee, vypla jej lyža a spadla (foto) - SITA.sk

Vlhová si už Oslo na Nový rok nepodmaní, Svetový pohár prvýkrát zavíta do  Číny - Zimné športy - Športweb
Vlhová si už Oslo na Nový rok nepodmaní, Svetový pohár prvýkrát zavíta do Číny - Zimné športy - Športweb

Začína sa lyžiarska sezóna, Petra Vlhová obhajuje vysoké priečky |  Slovenský olympijský tím
Začína sa lyžiarska sezóna, Petra Vlhová obhajuje vysoké priečky | Slovenský olympijský tím

Na svetový pohár v alpskom lyžovaní sa vracajú diváci

Startovní listina – alpské lyžování -

Svetový pohár v alpskom lyžovaní bol úspešne zahájený

Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila  v Killingtone mimo pódia - SITA.sk
Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila v Killingtone mimo pódia - SITA.sk

Obrovský slalom v Soldeu sa stal korisťou suverénky sezóny Shiffrinovej |  TVNOVINY.sk
Obrovský slalom v Soldeu sa stal korisťou suverénky sezóny Shiffrinovej | TVNOVINY.sk

Zjazd žien na MS má prekvapujúcu víťazku, olympijská šampiónka skončila  tretia | Flashscore.sk
Zjazd žien na MS má prekvapujúcu víťazku, olympijská šampiónka skončila tretia | Flashscore.sk

Svetový pohár: Super-G v Kvitfjelli vyhrala Cornelia Huetterová | Šport.sk

ONLINE: Slalom - 1. kolo (Vlhová, Záhreb 2020, LIVE) - SME | MY Banská  Bystrica
ONLINE: Slalom - 1. kolo (Vlhová, Záhreb 2020, LIVE) - SME | MY Banská Bystrica