pedál svitanie píšťala dva goly v helsinkach sloboda rozriediť pedál

Slováci odštartovali víťazstvom nad Francúzmi

Andrej Kollár: Dva góly sme Kazachom darovali, boli to sprosté vylúčenia |  Hokejový svet
Andrej Kollár: Dva góly sme Kazachom darovali, boli to sprosté vylúčenia | Hokejový svet

Všechny České Góly na MS 2022 🥉 | Tampere /Helsinky - Play-Off [Olympics  Czechia] - YouTube
Všechny České Góly na MS 2022 🥉 | Tampere /Helsinky - Play-Off [Olympics Czechia] - YouTube

Liverpool vyhral v Helsinkách, Škrtel odohral celý zápas | SPORTNET

blaho tak veľa vánok dva goly v helsinkach na oh kolíky pastier regulovať

HJK Helsinky - Plzeň 1:2, výsledek předčil hru, důležitou výhru trefil  Kopic - iDNES.cz
HJK Helsinky - Plzeň 1:2, výsledek předčil hru, důležitou výhru trefil Kopic - iDNES.cz

Tretí zápas s Kanadou priniesol ďalšiu prehru a dva vlastné góly (FOTO)

HOKEJ-KHL: Dva góly Martina Bakoša, nájazdová mizéria v Helsinkách |  HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
HOKEJ-KHL: Dva góly Martina Bakoša, nájazdová mizéria v Helsinkách | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

HOKEJ-KHL: Tesná prehra Slovana v Helsinkách s Jokeritom - dopl. |  HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
HOKEJ-KHL: Tesná prehra Slovana v Helsinkách s Jokeritom - dopl. | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Máme nového najmladšieho strelca na MS: Slováci si pripísali tretie  víťazstvo | Nový Čas
Máme nového najmladšieho strelca na MS: Slováci si pripísali tretie víťazstvo | Nový Čas

Plzeň - HJK Helsinky 5:0, snadná odveta a jisté poháry. Dva góly dal Sýkora  - iDNES.cz
Plzeň - HJK Helsinky 5:0, snadná odveta a jisté poháry. Dva góly dal Sýkora - iDNES.cz

Hokejisti prehrali s Fínmi 0:2, budú hrať o bronz

Skupina B: Hokejisté USA porazili na MS 3:0 Velkou Británii, dva góly dal  Bellows | ČeskéNoviny.cz
Skupina B: Hokejisté USA porazili na MS 3:0 Velkou Británii, dva góly dal Bellows | ČeskéNoviny.cz

HC Slovan Bratislava utŕžil v Helsinkách debakel, vo výstroji brankára bol  útočník Bailey - Webnoviny.sk
HC Slovan Bratislava utŕžil v Helsinkách debakel, vo výstroji brankára bol útočník Bailey - Webnoviny.sk

Slovan po dobrom výkone podľahol žolíkom v Helsinkách 1:2

VIDEO Tréner Slovana sa hanbí za hokej, belasí cítia krivdu: Neuznali nám  dva jasné góly | Športky.sk
VIDEO Tréner Slovana sa hanbí za hokej, belasí cítia krivdu: Neuznali nám dva jasné góly | Športky.sk

Slovenský hokejový tím napísal na súpisku pre

Slováci na MS vo florbale postúpili cez Nemcov do štvrťfinále, kde na nich  čakajú domáci Fíni - Webnoviny.sk
Slováci na MS vo florbale postúpili cez Nemcov do štvrťfinále, kde na nich čakajú domáci Fíni - Webnoviny.sk

Kazachstan vyhrával o dva góly, ale Nemecku sa podarilo strhnúť víťazstvo  na svoju stranu | TVNOVINY.sk
Kazachstan vyhrával o dva góly, ale Nemecku sa podarilo strhnúť víťazstvo na svoju stranu | TVNOVINY.sk

Švajčiari rozobrali Bielorusko: Dva góly za deväť sekúnd, hetrik ešte v  prvej tretine | Športky.sk
Švajčiari rozobrali Bielorusko: Dva góly za deväť sekúnd, hetrik ešte v prvej tretine | Športky.sk

Čeští fotbalisté remizovali v přípravě v Helsinkách s Finskem 2:2 |  iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Čeští fotbalisté remizovali v přípravě v Helsinkách s Finskem 2:2 | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Slováci podľahli na MS vo Fínsku Kanade o štyri góly

Rýchle dva góly Čechom nestačili. Prehrali s domácim Fínskom

Záborského dni sú v Helsinkách zrátané: Alternatíva vo Švajčiarsku |  Športky.sk
Záborského dni sú v Helsinkách zrátané: Alternatíva vo Švajčiarsku | Športky.sk

Kazachstan - SR 3:4 v A-skupine, v 2.tretine tri góly za päť minút (FOTO) |  HokejPortal.sk
Kazachstan - SR 3:4 v A-skupine, v 2.tretine tri góly za päť minút (FOTO) | HokejPortal.sk