Liga národov - Neskutočná jazda Maďarov pokračuje skalpom Nemecka | Šport.sk

2. Bundesliga 2022/2023 výsledky, Futbal Nemecko - Flashscore.sk

LIGA NÁRODOV: Tréner Nemecka Löw dodatočne povolal Emreho Cana

2. Bundesliga - téma str.2 | Šport.sk

MS VO FUTBALE 2022 Protest nemeckých futbalistov: Pozrite, čo urobili pred  zápasom! | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Protest nemeckých futbalistov: Pozrite, čo urobili pred zápasom! | Športky.sk

Liga národov: Nemecko - Španielsko 1:1 | Šport.sk

ME vo futbale žien 2022: Nemecko zdolalo Rakúsko a je vo štvrťfinále  (VIDEO) | SPORTNET
ME vo futbale žien 2022: Nemecko zdolalo Rakúsko a je vo štvrťfinále (VIDEO) | SPORTNET

Rekordér Matthäus volá po radikálnej zmene v reprezentácii Nemecka, žiada  koniec brankára Neuera - SITA.sk
Rekordér Matthäus volá po radikálnej zmene v reprezentácii Nemecka, žiada koniec brankára Neuera - SITA.sk

tuhý tolerantné nespočetný futbal nemecko 4 liga blesk opeľovače ohrada

Obrat za päť minút. Gladbach to na Bayern vie, pri ďalšom skalpe bol aj  Bénes - Zahraničné ligy - Futbal - Športweb
Obrat za päť minút. Gladbach to na Bayern vie, pri ďalšom skalpe bol aj Bénes - Zahraničné ligy - Futbal - Športweb

Najviac gólov v priemere padlo v Nemecku

Exportný volej do šibenice. Dvojgólový Duda žiaril v Augsburgu - Zahraničné  ligy - Futbal - Športweb
Exportný volej do šibenice. Dvojgólový Duda žiaril v Augsburgu - Zahraničné ligy - Futbal - Športweb

MS vo futbale 2022: Online prenos zo zápasu Kostarika – Nemecko | Športový  Čas
MS vo futbale 2022: Online prenos zo zápasu Kostarika – Nemecko | Športový Čas

Španielsko - Nemecko [27.11.] » MS 2022 priamy prenos, analýza | BetArena.sk

EURO 2020 / 2021: Portugalsko - Nemecko 2:4, súhrn zápasu, F-skupina |  Šport.sk

Analýzy MS 2010 vo futbale: 2. Semifinále: Španielsko - Nemecko | Šport7.sk

Kostarika prehrala s tímom Nemecka: Výsledok a tabuľka MS vo futbale 2022 |  SPORTNET
Kostarika prehrala s tímom Nemecka: Výsledok a tabuľka MS vo futbale 2022 | SPORTNET

Nemecko stroskotalo na všetkých frontoch: Toto sú ohlasy médií na  vypadnutie z MS | Šport7.sk
Nemecko stroskotalo na všetkých frontoch: Toto sú ohlasy médií na vypadnutie z MS | Šport7.sk