technické vybavenie Repel prvotriedny futbal kdo dal gol slovensko ukrajina téma biely Ospravedlnte ma

Futbal kvalifikácia ME do 21 rokov ▶︎ Slováci v baráži proti Ukrajine!

Baráž ME vo futbale U21 2023: Slovensko nepostúpilo, Ukrajina ovládla odvetu

Slováci odštartovali kvalifikáciu vo veľkom štýle. Vyhrali na Ukrajine! -  Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda
Slováci odštartovali kvalifikáciu vo veľkom štýle. Vyhrali na Ukrajine! - Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda

Ukrajina zdolala Slovensko 1:0 - Liga národov 2018/2019 | SPORTNET

Jediný gól padol z penalty. Slováci prehrali na Ukrajine - Reprezentácia -  Futbal - Šport - Pravda
Jediný gól padol z penalty. Slováci prehrali na Ukrajine - Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda

Slovenskí futbalisti do 21 rokov zvíťazili nad Severným Írskom. Rozhodujúci gól  dal Kadák | TVNOVINY.sk
Slovenskí futbalisti do 21 rokov zvíťazili nad Severným Írskom. Rozhodujúci gól dal Kadák | TVNOVINY.sk

Ukrajina sa teší z historického úspechu: Žijeme len raz a takýto moment sa  už nemusí zopakovať | Športky.sk
Ukrajina sa teší z historického úspechu: Žijeme len raz a takýto moment sa už nemusí zopakovať | Športky.sk

Ukrajina zdolala Švédov 2:1 po predĺžení a zahrá si s Anglickom |  FutbalPortal.sk
Ukrajina zdolala Švédov 2:1 po predĺžení a zahrá si s Anglickom | FutbalPortal.sk

Ukrajina : Slovensko - Liga národov - ONLINE PRENOS | SPORTNET

Gól, ktorý dojal celé Anglicko: Ukrajinský futbalista sa neubránil slzám |  Nový Čas
Gól, ktorý dojal celé Anglicko: Ukrajinský futbalista sa neubránil slzám | Nový Čas

Slovensko doma jasne zdolalo Ukrajinu 4:1 (VIDEO)

Naši strelili Ukrajine tri góly a priblížili sa postupu

Infarktové momenty v závere predĺženia! Ukrajina využila presilovku a vyhla  sa penaltám | Športky.sk
Infarktové momenty v závere predĺženia! Ukrajina využila presilovku a vyhla sa penaltám | Športky.sk

SR A - Lukáš Tesák o Ukrajincoch: Uverili tomu, čo od nich chce Ševčenko |  Slovenský futbalový zväz
SR A - Lukáš Tesák o Ukrajincoch: Uverili tomu, čo od nich chce Ševčenko | Slovenský futbalový zväz

Päť zastavení slovenského futbalu 2008 – 2016

Ukrajina porazilo Švédsko po predĺžení a ide do štvrťfinále

Liga majstrov, osemfinále: Messi opäť prekryl problémy Barcelony. Zabudol  Griezmann hrať futbal?
Liga majstrov, osemfinále: Messi opäť prekryl problémy Barcelony. Zabudol Griezmann hrať futbal?

LIGA NÁRODOV: Slovensko zdolalo Ukrajinu

Slováci zvalcovali Ukrajinu. Dali jej štyri góly, množstvo ďalších šancí  zahodili - Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda
Slováci zvalcovali Ukrajinu. Dali jej štyri góly, množstvo ďalších šancí zahodili - Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda

Kto vlastne strelil Slovensku dva góly? O výstavné kúsky sa postaralo  neznáme duo | Nový Čas
Kto vlastne strelil Slovensku dva góly? O výstavné kúsky sa postaralo neznáme duo | Nový Čas

VIDEO Ukrajine sa rozplynul sen o MS vo futbale: Jarmolenko si dal  vlastenca po centri Balea | Futbal
VIDEO Ukrajine sa rozplynul sen o MS vo futbale: Jarmolenko si dal vlastenca po centri Balea | Futbal