výmena brucho odlúčenie futbal pre deti myjava kazeta dva Udalosť

I. LIGA ŽIEN – V 8. kole nadstavby šláger Slovan – Myjava | Slovenský  futbalový zväz
I. LIGA ŽIEN – V 8. kole nadstavby šláger Slovan – Myjava | Slovenský futbalový zväz

II. LIGA – Tabuľku po 5. kole vedie nováčik | Slovenský futbalový zväz

Otázniky okolo ligového pôsobenia Spartaka Myjava? -

Futbal dňa: 7.9.2019

GRASSROOTS – Futbalistky Myjavy zažiarili na Neymar Jr's Five v Brazílii.  Neveďalová: Bol to obrovský zážitok | Slovenský futbalový zväz
GRASSROOTS – Futbalistky Myjavy zažiarili na Neymar Jr's Five v Brazílii. Neveďalová: Bol to obrovský zážitok | Slovenský futbalový zväz

SFZ – Prešovčanky majsterkami medzi žiačkami, Myjavčanky ovládli turnaj  dorasteniek | Slovenský futbalový zväz
SFZ – Prešovčanky majsterkami medzi žiačkami, Myjavčanky ovládli turnaj dorasteniek | Slovenský futbalový zväz

Spartak Myjava - oficiálna stránka | Myjava

I. LIGA ŽIEN – Myjavčanky už majú medaily na krku, trénerka a kapitánka  Neveďalová: Boli niekoľkodňové oslavy | Slovenský futbalový zväz
I. LIGA ŽIEN – Myjavčanky už majú medaily na krku, trénerka a kapitánka Neveďalová: Boli niekoľkodňové oslavy | Slovenský futbalový zväz

I. LIGA ŽIEN – „Tak sme majstri, no a čo!“ Spievali Myjavčanky po  záverečnom hvizde v Žiline | Slovenský futbalový zväz
I. LIGA ŽIEN – „Tak sme majstri, no a čo!“ Spievali Myjavčanky po záverečnom hvizde v Žiline | Slovenský futbalový zväz

Demišport liga | Slovenský futbalový zväz

Oslavy 70. výročia založenia futbalu v Brestovci - Oficiálna stránka mesta  Myjava
Oslavy 70. výročia založenia futbalu v Brestovci - Oficiálna stránka mesta Myjava

Deti, chcete hrať futbal? Príďte na nábor do Spartaka Myjava! ::  spartakmyjava
Deti, chcete hrať futbal? Príďte na nábor do Spartaka Myjava! :: spartakmyjava

Nábor detí do Spartaka Myjava :: spartakmyjava

Spartak Myjava - FC Košice - Oficiálna stránka mesta Myjava

Deti, chcete hrať... - Spartak Myjava - oficiálna stránka | Facebook

Myjava - oficiálna stránka samosprávy - ⚽ Telovýchovná jednota Brestovec  vás srdečne pozýva na Futbalové popoludnie, ktoré sa bude konať v sobotu  17. júla 2021 od 14.00 h na ihrisku Pod Solniskom
Myjava - oficiálna stránka samosprávy - ⚽ Telovýchovná jednota Brestovec vás srdečne pozýva na Futbalové popoludnie, ktoré sa bude konať v sobotu 17. júla 2021 od 14.00 h na ihrisku Pod Solniskom

Úvodná stránka

Mládežnické tímy Spartaka Myjava.

Prípravky Spartaka Myjava

Spartak Myjava - oficiálna stránka - TLAČOVÁ SPRÁVA Spartak Myjava: Nehrať  o záchranu, byť na jar v pohárových bojoch a najmä predvádzať futbal pre  ľudí MYJAVA, 15. 7. 2015 – Dnes popoludní
Spartak Myjava - oficiálna stránka - TLAČOVÁ SPRÁVA Spartak Myjava: Nehrať o záchranu, byť na jar v pohárových bojoch a najmä predvádzať futbal pre ľudí MYJAVA, 15. 7. 2015 – Dnes popoludní