Home

opatrne K meditácii vyhliadkové futbal skalica dunajská streda Zbohom pravdepodobný slnečno

ASTV HIGHLIGHTS | FL | AS Trenčín - MFK Skalica 3:1 (0:0) - YouTube

DAC 1904 vs MFK Skalica live score, H2H and lineups | Sofascore

Futbal: Skalica gólom Baumgartnera z 90. minúty remizovala s Dunajskou  Stredou 1:1
Futbal: Skalica gólom Baumgartnera z 90. minúty remizovala s Dunajskou Stredou 1:1

VIDEO - Fortuna liga: Podbrezová - DAC 1904 Dunajská Streda 0:0 | Šport.sk

V príprave sa im nedarilo. DAC aj Ružomberok prehrali so zahraničnými  súpermi | SPORTNET
V príprave sa im nedarilo. DAC aj Ružomberok prehrali so zahraničnými súpermi | SPORTNET

Dunajská Streda nadviazala na Ružomberok: Napriek vylúčeniu si do odvety  berie výhodu | Nový Čas
Dunajská Streda nadviazala na Ružomberok: Napriek vylúčeniu si do odvety berie výhodu | Nový Čas

LIVE : MFK Skalica - FC DAC 1904 Dunajská Streda / Fortuna liga | Šport.sk

NAŽIVO!]] FCSB Dunajská Streda živý prenos 11 augusta 2022 | Profile

MFK Skalica - FC DAC 1904 Dunajská Streda / Fortuna liga | TicketLIVE -  Naživo je to najlepšie
MFK Skalica - FC DAC 1904 Dunajská Streda / Fortuna liga | TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

Fortuna liga: Slovan na pôde nováčika zo Skalice nezaváhal

Po góle Slovana do šatne sa Skalica zlomila, Trnava sťahovala dvojgólové  manko! | Športky.sk
Po góle Slovana do šatne sa Skalica zlomila, Trnava sťahovala dvojgólové manko! | Športky.sk

Galéria k článku: Trenčín zničil nádej šošonov na pohárovú Európu, o  zostupujúcom rozhodne až posledný zápas - fotografia 4/9 | Sportky
Galéria k článku: Trenčín zničil nádej šošonov na pohárovú Európu, o zostupujúcom rozhodne až posledný zápas - fotografia 4/9 | Sportky

Hladký triumf Slovana, Dunajská Streda zakopla | Košice Online

Oslabená Skalica neuspela pri návrate do Fortuna ligy, nestačila na  Ružomberok
Oslabená Skalica neuspela pri návrate do Fortuna ligy, nestačila na Ružomberok

Fortuna liga: DAC Dunajská Streda dnes zdolal Michalovce (výsledok) |  SPORTNET
Fortuna liga: DAC Dunajská Streda dnes zdolal Michalovce (výsledok) | SPORTNET

MFK Skalica - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble (Fortuna liga) | Šport.sk

Slovan sa skvele naladil na Olympiakos, Trnava bola blízko k veľkému obratu  - Fortuna liga - Futbal - Šport - Pravda
Slovan sa skvele naladil na Olympiakos, Trnava bola blízko k veľkému obratu - Fortuna liga - Futbal - Šport - Pravda

Slovnaft Cup 2019/2020 - 4.kolo: TJ Družstevník Radimov - DAC 1904 Dunajská  Streda | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
Slovnaft Cup 2019/2020 - 4.kolo: TJ Družstevník Radimov - DAC 1904 Dunajská Streda | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!

ONLINE: Skalica - Dunajská Streda - Futbal - Pravda

MFK SKALICA, a. s.

Fortuna liga : MFK Skalica - MFK Zemplín Michalovce 0:0 | Šport.sk

Prvá prehra DAC, v šlágri uspel oslabený Spartak. Nepríjemnosť v  Michalovciach - Fortuna liga - Futbal - Šport - Pravda
Prvá prehra DAC, v šlágri uspel oslabený Spartak. Nepríjemnosť v Michalovciach - Fortuna liga - Futbal - Šport - Pravda