vyjadrenie prasiatko show futbal trnava most pri bratislave chirurg poľnohospodár viacúčelový

Spartak si schuti zastrieľal v bratislavskej Rači, v zápase Slovnaft Cupu  strelil „deviatku“ - SITA.sk
Spartak si schuti zastrieľal v bratislavskej Rači, v zápase Slovnaft Cupu strelil „deviatku“ - SITA.sk

Ligisti nezakopli, Trnava aj DAC idú v pohári ďalej. Skalica tŕpla v  Rusovciach - Ostatné - Futbal - Športweb
Ligisti nezakopli, Trnava aj DAC idú v pohári ďalej. Skalica tŕpla v Rusovciach - Ostatné - Futbal - Športweb

FC Spartak Trnava - ➡️ SLOVNAFT CUP: MOST PRI BRATISLAVE - SPARTAK 1:3  (0:3), Miesenböck, Skhirtladze, Ghorbani | Facebook
FC Spartak Trnava - ➡️ SLOVNAFT CUP: MOST PRI BRATISLAVE - SPARTAK 1:3 (0:3), Miesenböck, Skhirtladze, Ghorbani | Facebook

Slovnaft Cup - Vo finále Žilina a Trnava, Ščasný: Nemôžeme si už vyberať  Goljan: Trnava má dobré mužstvo | Slovenský futbalový zväz
Slovnaft Cup - Vo finále Žilina a Trnava, Ščasný: Nemôžeme si už vyberať Goljan: Trnava má dobré mužstvo | Slovenský futbalový zväz

Na divoké derby reaguje aj Spartak Trnava: Nechutný záver vyvolala  provokácia Šporara
Na divoké derby reaguje aj Spartak Trnava: Nechutný záver vyvolala provokácia Šporara

Obrovská chyba brankára Chovana stála Slovan double: Novým pohárovým kráľom  Spartak Trnava | Nový Čas
Obrovská chyba brankára Chovana stála Slovan double: Novým pohárovým kráľom Spartak Trnava | Nový Čas

Slovnaft Cup 2018/2019 - 3.kolo FK Slovan Most pri Bratislava - FC Spartak  Trnava on Livestream
Slovnaft Cup 2018/2019 - 3.kolo FK Slovan Most pri Bratislava - FC Spartak Trnava on Livestream

Polícia sprevádza fanúšikov Slovana na stanicu: Opatrenia v Trnave  pretrvávajú
Polícia sprevádza fanúšikov Slovana na stanicu: Opatrenia v Trnave pretrvávajú

HNonline.sk - Trnava vyhrala Slovenský pohár, Žilinu zdolala až v penaltách

Online prenos: FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava - SME | MY Trnava

Polícia začala po mele na futbale Trnava - Slovan trestné stíhanie

Trnava otočila finále pred plným hľadiskom. Porazila Slovan a získala  Slovenský pohár - HNonline.sk
Trnava otočila finále pred plným hľadiskom. Porazila Slovan a získala Slovenský pohár - HNonline.sk

FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava | Športky.sk

MEGAŠKANDÁL v slovenskom futbale: Polícia odhalila úplatky v prvej lige,  Trnava získala titul pochybne | Topky.sk
MEGAŠKANDÁL v slovenskom futbale: Polícia odhalila úplatky v prvej lige, Trnava získala titul pochybne | Topky.sk

HIGHLIGHTS | ŠK Slovan Bratislava vs. FC Spartak Trnava 1:0 (1:0) - YouTube

Úradujúci majster z Trnavy pri Bratislave nezaváhal, DAC aj Skalica zvládli  pohárové prekážky | Športky.sk
Úradujúci majster z Trnavy pri Bratislave nezaváhal, DAC aj Skalica zvládli pohárové prekážky | Športky.sk

Pozadie slovenského futbalu v novom dokumente. Budeš pozerať? | REFRESHER.sk

Obhajca Spartak Trnava vo štvrťfinále SP proti druholigovému Komárnu

Mužstvá – Muži | FK Slovan Most pri Bratislave

Finále Slovnaft Cup-u má DOHRU: Spartak musí za správanie fanúšikov  zaplatiť POKUTU
Finále Slovnaft Cup-u má DOHRU: Spartak musí za správanie fanúšikov zaplatiť POKUTU

ŠK Slovan Bratislava zdolal FC Spartak Trnava 4:1 v 22. kole