Ryan Getzlaf of the Anaheim Ducks chats with Andrej Sekera of the...  Nieuwsfoto's - Getty Images
Ryan Getzlaf of the Anaheim Ducks chats with Andrej Sekera of the... Nieuwsfoto's - Getty Images

VIDEO Sekera ukázal svoju osobnosť: Provokatérsku hviezdu dokonale vysmial

HOKEJ-NHL: Edmonton zastavil Floridu, Sekera si poranil rameno - doplnené |  HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
HOKEJ-NHL: Edmonton zastavil Floridu, Sekera si poranil rameno - doplnené | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Sekera bodoval, Halák mal 26 úspešných zákrokov, z víťazstva sa tešil  Kopecký | Športky.sk
Sekera bodoval, Halák mal 26 úspešných zákrokov, z víťazstva sa tešil Kopecký | Športky.sk

Ducks Gameday: Ryan Getzlaf, Josh Manson expected back to face Edmonton  Oilers – Pasadena Star News
Ducks Gameday: Ryan Getzlaf, Josh Manson expected back to face Edmonton Oilers – Pasadena Star News

Sekera makes strides in on-the-fly learning - LA Kings Insider

Sekera bude so zraneným kolenom chýbať Edmontonu 6 až 9 mesiacov

Andrej Sekera of Oilers to miss start of next season with torn ACL

Galéria k článku: VIDEO Sekera dostal súpera do vývrtky: Namiesto bitky sa  mu vysmial priamo do tváre - fotografia 1/1 | Sportky
Galéria k článku: VIDEO Sekera dostal súpera do vývrtky: Namiesto bitky sa mu vysmial priamo do tváre - fotografia 1/1 | Sportky

969 Al Montoya Photos Photos and Premium High Res Pictures - Getty Images

Islanders fall in Game 6, 2-1 | NHL.com

Kaprizov's 3-point game leads Wild to 5-3 win over Oilers

Andrej Sekera out for the remainder of Anaheim series

Corey Perry's double-OT goal propels Ducks past Oilers 4-3 | Las Vegas  Review-Journal
Corey Perry's double-OT goal propels Ducks past Oilers 4-3 | Las Vegas Review-Journal

Ducks Notes: Ryan Getzlaf's pass key in Game 3's set play – Orange County  Register
Ducks Notes: Ryan Getzlaf's pass key in Game 3's set play – Orange County Register

Ryan Getzlaf - Fotka 1 z 19 - SITA.sk

Getzlaf sa chcel v noci pobiť s Andrejom Sekerom. Ten ho iba vysmial a  radšej pomohol
Getzlaf sa chcel v noci pobiť s Andrejom Sekerom. Ten ho iba vysmial a radšej pomohol

NHL releases teams' opening-day rosters

Takto Getzlaf vyradil zo zápasu Sekeru: Predčasný koniec sezóny slovenského  beka? - Fotografia č.2 | Nový Čas
Takto Getzlaf vyradil zo zápasu Sekeru: Predčasný koniec sezóny slovenského beka? - Fotografia č.2 | Nový Čas

Sat front row last night and took this pic of Getzlaf immediately after  getting high sticked : r/hockey
Sat front row last night and took this pic of Getzlaf immediately after getting high sticked : r/hockey