replika zatienené prístroj goly po rohovom kope stôl popruh nádhera

NÁDHERA: V Holandsku padol gól priamo z rohového kopu! (VIDEO)

SR A – Po prehre v Česku padáme z B-divízie | Slovenský futbalový zväz

Antonio Lacovelli-TL BA Mignottingham forest | Gól priamo z rohového kopu  sa včera podarilo streliť hráčovi Mignottighamu forest Antoniovi  Lacovellimu v TOP lige v Bratislave. Jeho gól však k... | By TOP
Antonio Lacovelli-TL BA Mignottingham forest | Gól priamo z rohového kopu sa včera podarilo streliť hráčovi Mignottighamu forest Antoniovi Lacovellimu v TOP lige v Bratislave. Jeho gól však k... | By TOP

Milan Škriniar strelil svoj prvý gól v Lige majstrov, bol víťazný a venoval  ho dcére (video) - SITA.sk
Milan Škriniar strelil svoj prvý gól v Lige majstrov, bol víťazný a venoval ho dcére (video) - SITA.sk

VIDEO Infarktová dráma na Islande: O triumfe Slovenska rozhodol gól  brankára v 94. minúte! | Športky.sk
VIDEO Infarktová dráma na Islande: O triumfe Slovenska rozhodol gól brankára v 94. minúte! | Športky.sk

United sa trápia. Chlapci sa nemajú za čo hanbiť, vraví van Gaal | SPORTNET

Neuveriteľný Beckham! Strelil gól rovno z rohového kopu! - Fotografia č.2 |  Nový Čas
Neuveriteľný Beckham! Strelil gól rovno z rohového kopu! - Fotografia č.2 | Nový Čas

Brankár rozhodol v Nemecku zápas gólom z rohového kopu - Mojevideo

AS Trenčín - 35' | GÓÓÓÓÓL Po rohovom kope Tučného sa v súboji v šestnástke  najlepšie zorientoval Richard Križan, ktorý nás posiela do vedenia. ⬜🟥 1-0  🟥⬜ #TRESRD #gol #nasaliga #fortunaliga #astrencin | Facebook
AS Trenčín - 35' | GÓÓÓÓÓL Po rohovom kope Tučného sa v súboji v šestnástke najlepšie zorientoval Richard Križan, ktorý nás posiela do vedenia. ⬜🟥 1-0 🟥⬜ #TRESRD #gol #nasaliga #fortunaliga #astrencin | Facebook

Na Žitnom ostrove nás zlomil gól v nadstavenom čase prvého dejstva | MFK  Dukla Banská Bystrica
Na Žitnom ostrove nás zlomil gól v nadstavenom čase prvého dejstva | MFK Dukla Banská Bystrica

Slovan Bratislava si berie všetky body z Bazileja - Správy RTVS

NEUVERITEĽNÉ: Ángel Di María strelil gól priamo z rohového kopu! (VIDEO)

Gól priamo z rohového kopu: Eriksen nachytal brankára na hruškách!

Prvú šancu zápasu mal v 4. minúte Raphaël

Slovan v predĺžení otočil odvetu s Batumi, rozhodol Weiss gólom z rohového  kopu (video) - SITA.sk
Slovan v predĺžení otočil odvetu s Batumi, rozhodol Weiss gólom z rohového kopu (video) - SITA.sk

VIDEO Nádherný zásah z viac ako 30 metrov: Tento gól sa bude premietať v  akadémiách | Športky.sk
VIDEO Nádherný zásah z viac ako 30 metrov: Tento gól sa bude premietať v akadémiách | Športky.sk

EL, EKL - Olympiakos - Slovan 1:1, Trnava - Čenstochová 0:2 | Slovenský  futbalový zväz
EL, EKL - Olympiakos - Slovan 1:1, Trnava - Čenstochová 0:2 | Slovenský futbalový zväz