Prvé miesto pre starých pánov z Beluše - SME | MY Považská

Regionálny futbal: Terchová a Rajec oslavujú - SME | MY Žilina

Nominácia SR „19“ na dva prípravné zápasy s Rakúskom

MFK Michalovce s novým šéfom predstavenstva i so zmenami v kádri

Oblastný futbal: Kompletný prehľad súťaží mužov, dorastu, žiakov a  prípraviek - SME | MY Považská
Oblastný futbal: Kompletný prehľad súťaží mužov, dorastu, žiakov a prípraviek - SME | MY Považská

Regionálny futbal: Popredné priečky v V. lige okupujú bývalí štvrtoligisti  - SME | MY Žilina
Regionálny futbal: Popredné priečky v V. lige okupujú bývalí štvrtoligisti - SME | MY Žilina

Šport v RTVS - Peter Pekarík s tretím gólom v tejto sezóne Bundesligy I  Slovenský obranca nastúpil prvýkrát po ôsmich zápasoch a v 22. minúte  upravil na na 2:0. 👏 Hertha zvíťazila
Šport v RTVS - Peter Pekarík s tretím gólom v tejto sezóne Bundesligy I Slovenský obranca nastúpil prvýkrát po ôsmich zápasoch a v 22. minúte upravil na na 2:0. 👏 Hertha zvíťazila

Regionálny futbal: Bánová s anglickým týždňom, Bytča prekvapila vo Višňovom  - SME | MY Žilina
Regionálny futbal: Bánová s anglickým týždňom, Bytča prekvapila vo Višňovom - SME | MY Žilina

VIDEO Obhajca z Trnavy v pohári otáčal na pôde treťoligistu, Trenčín, DAC a  Ružomberok nadeľovali | Športky.sk
VIDEO Obhajca z Trnavy v pohári otáčal na pôde treťoligistu, Trenčín, DAC a Ružomberok nadeľovali | Športky.sk

II. liga: FC Lokomotíva Košice na čele boja o postup

ŠTK NEWS VII/14 by FC ŠTK 1914 Šamorín - Issuu

Novodubnickí futbalisti v predstihu vyhrali 8. ligu - SME | MY Považská

Skvelý obrat mužov proti Bánovej - fkbelusa.sk

Regionálny futbal: Stráňavy a Žilina B na čele, Predmier sa trápi - SME |  MY Žilina
Regionálny futbal: Stráňavy a Žilina B na čele, Predmier sa trápi - SME | MY Žilina

REGIONÁLNY FUTBAL: Výsledky, tabuľky a komentáre - SME | MY Žilina

Regionálny futbal: Rosina a Predmier v nedeľu s čistým štítom - SME | MY  Žilina
Regionálny futbal: Rosina a Predmier v nedeľu s čistým štítom - SME | MY Žilina

Regionálny futbal: Krásno na víťazne vlne, Šmahajčík a Gavlák úradovali -  SME | MY Kysuce
Regionálny futbal: Krásno na víťazne vlne, Šmahajčík a Gavlák úradovali - SME | MY Kysuce

Regionálny futbal: V Bytči sa hral šláger kola - SME | MY Žilina

Tatran Prešov postúpil do Fortuna ligy. Návrat po troch rokoch

Regionálny futbal: Obrat Skalitého dokonal Krčmárik, Krásno má "nôž na  krku" - SME | MY Kysuce
Regionálny futbal: Obrat Skalitého dokonal Krčmárik, Krásno má "nôž na krku" - SME | MY Kysuce