Nedeľňajší zjazd ovládli Talianky, Vlhová sa neumiestnila v prvej  dvadsiatke - SITA.sk
Nedeľňajší zjazd ovládli Talianky, Vlhová sa neumiestnila v prvej dvadsiatke - SITA.sk

priblíženie flauta namažte petra vlhova levi tŕň Zbohom uprostred ničoho

Petra Vlhová mala super-G skvele rozbehnutý, v celkovom poradí sa opäť  prepadla | Športky.sk
Petra Vlhová mala super-G skvele rozbehnutý, v celkovom poradí sa opäť prepadla | Športky.sk

Petra Vlhová obsadila štvrtú priečku vo štvrtkovom slalome | Šport |  .týždeň - iný pohľad na spoločnosť
Petra Vlhová obsadila štvrtú priečku vo štvrtkovom slalome | Šport | .týždeň - iný pohľad na spoločnosť

Paráda v mrazivom Sestriere! Vlhová s Brignoneovou vyhrali obrák - Zimné  športy - Športweb
Paráda v mrazivom Sestriere! Vlhová s Brignoneovou vyhrali obrák - Zimné športy - Športweb

Petra Vlhová oslavovala vo Flachau prvý triumf v zime 2022/23

Petra Vlhová si druhým miestom v Schladmingu zabezpečila malý glóbus za  slalom | Slovenský olympijský tím
Petra Vlhová si druhým miestom v Schladmingu zabezpečila malý glóbus za slalom | Slovenský olympijský tím

Duklistka Petra Vlhová vyhrala prvý slalom SP v Levi, zopakovala tak  vlaňajší úspech
Duklistka Petra Vlhová vyhrala prvý slalom SP v Levi, zopakovala tak vlaňajší úspech

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo, slalom Killington 2022 | SPORTNET

Exkluzívne FOTO Vlhová v Kranjskej Gore šokovala: Aha, ako vyrazila na trať  1. kola
Exkluzívne FOTO Vlhová v Kranjskej Gore šokovala: Aha, ako vyrazila na trať 1. kola

Petra Vlhova opäť snehovou... - Ski World Cup Jasná | Facebook

Program týždňa od 3.1. do 9.1.2022: Vlhová na štarte v troch pretekoch

VIDEO Vlhová napriek druhému miestu neskrývala sklamanie: Robila som, čo  som mohla | Športky.sk
VIDEO Vlhová napriek druhému miestu neskrývala sklamanie: Robila som, čo som mohla | Športky.sk

Famózna Petra Vlhová: Slovenská lyžiarka vyhrala preteky v chorvátskom  Záhrebe | Nový Čas
Famózna Petra Vlhová: Slovenská lyžiarka vyhrala preteky v chorvátskom Záhrebe | Nový Čas

Víťazka išla v tme. Vlhová využila nečakanú výhodu a v zjazde ukázala  zlepšenie
Víťazka išla v tme. Vlhová využila nečakanú výhodu a v zjazde ukázala zlepšenie

HNonline.sk - Smola pre Vlhovú. Vo Flachau jej tesne ušlo pódium

Vlhová skončila štvrtá v slalome v Aare, náskok Shiffrinovej sa znížil na  56 bodov (video) - SITA.sk
Vlhová skončila štvrtá v slalome v Aare, náskok Shiffrinovej sa znížil na 56 bodov (video) - SITA.sk

Viac smoly ako Vlhová. Gisinová odjazdila všetko ale bez pódia | Šport.sk

Petra Vlhová dnes reagovala na obrovský slalom s dávkou irónie | Šport.sk

Lyžovanie - Petra Vlhová - Ako vyzerá jej batožina na ZOH Peking 2022? |  Šport.sk
Lyžovanie - Petra Vlhová - Ako vyzerá jej batožina na ZOH Peking 2022? | Šport.sk

Najprv medaila, potom PÁD: Vlhová sa nešťastne zranila, skončila v  nemocnici! | SlovakWoman.sk
Najprv medaila, potom PÁD: Vlhová sa nešťastne zranila, skončila v nemocnici! | SlovakWoman.sk

Petra Vlhová venovala svoju originálnu pretekársku prilbu do súťaže pre  Plamienok | UNIQA
Petra Vlhová venovala svoju originálnu pretekársku prilbu do súťaže pre Plamienok | UNIQA

Petra Vlhová vyštartuje v obrovskom slalome po Shiffrinovej: Na svahy sa  vracia veľká konkurentka! | Nový Čas
Petra Vlhová vyštartuje v obrovskom slalome po Shiffrinovej: Na svahy sa vracia veľká konkurentka! | Nový Čas

VIDEO Petra Vlhová rozjasala fanúšikov: V úvodnom slalome sezóny skončila  na stupni víťazov! | Športky.sk
VIDEO Petra Vlhová rozjasala fanúšikov: V úvodnom slalome sezóny skončila na stupni víťazov! | Športky.sk

Olympijská prilba Petry Vlhovej je už v zbierkach Olympijského múzea v  Lausanne