Berri poplatník arch petra vlhova slalom levi presvedčivý Ďakujem Most

Mikaela Shiffrin edged by Petra Vlhova in first World Cup slalom of the  season | VailDaily.com
Mikaela Shiffrin edged by Petra Vlhova in first World Cup slalom of the season | VailDaily.com

VIDEO Petra Vlhová odchádza z Levi s bronzovou priečkou: Slalom ovládla  vynikajúca Shiffrinová | Športky.sk
VIDEO Petra Vlhová odchádza z Levi s bronzovou priečkou: Slalom ovládla vynikajúca Shiffrinová | Športky.sk

Štartová listina - slalom - SP Levi 21. 11.: Petra Vlhová môže vyhrať  štvrtýkrát za sebou -
Štartová listina - slalom - SP Levi 21. 11.: Petra Vlhová môže vyhrať štvrtýkrát za sebou -

Petra Vlhová dnes vyhrala slalom v Levi - nedeľa, výsledok | Šport.sk

Svetový pohár: Petra Vlhová zvíťazila aj v druhom slalome vo fínskom Levi |  Šport.sk
Svetový pohár: Petra Vlhová zvíťazila aj v druhom slalome vo fínskom Levi | Šport.sk

Petra Vlhová spoznala štartové číslo pre druhý slalom v Levi 2022 | SPORTNET

Petra Vlhová wins slalom in Levi - photogallery - spectator.sme.sk -  spectator.sme.sk
Petra Vlhová wins slalom in Levi - photogallery - spectator.sme.sk - spectator.sme.sk

Slovakia's Petra Vlhova celebrates at the finish area after winning an  alpine ski, World Cup women's slalom in Levi, Finland, Saturday, Nov. 20,  2021. (AP Photo/Alessandro Trovati Stock Photo - Alamy
Slovakia's Petra Vlhova celebrates at the finish area after winning an alpine ski, World Cup women's slalom in Levi, Finland, Saturday, Nov. 20, 2021. (AP Photo/Alessandro Trovati Stock Photo - Alamy

Slalom Levi 2023 ▶️ program, výsledky, video Petra Vlhová

Petra Vlhová obhajuje v Levi slalomové double. Vo Fínsku sa jej darí |  SPORTNET
Petra Vlhová obhajuje v Levi slalomové double. Vo Fínsku sa jej darí | SPORTNET

Slovakian skier Vlhova beats Shiffrin for 2nd time in 2 days | NEWS10 ABC

Petra Vlhova beats Mikaela Shiffrin for another slalom win | CTV News

Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom v Levi a má ďalšieho soba, triumf  venovala priateľovi Michalovi - SITA.sk
Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom v Levi a má ďalšieho soba, triumf venovala priateľovi Michalovi - SITA.sk

Petra Vlhová má za sebou 1. kolo slalomu v Levi. Aké boli výsledky? |  SPORTNET
Petra Vlhová má za sebou 1. kolo slalomu v Levi. Aké boli výsledky? | SPORTNET

Ski Paradise: Petra Vlhova Wins First Slalom of the Season in Levi

Vlhova keeps winning run going as Shiffrin slowly returns | WFXRtv

Petra Vlhova | Ladies' Slalom | Levi | 2nd place | FIS Alpine - YouTube

Petra Vlhova pips Mikaela Shiffrin to the post in dramatic Levi victory -  Eurosport
Petra Vlhova pips Mikaela Shiffrin to the post in dramatic Levi victory - Eurosport

Petra Vlhová odpálila sezónu tretím miestom v Levi. Úvodný slalom pre  Shiffrinovú | TVNOVINY.sk
Petra Vlhová odpálila sezónu tretím miestom v Levi. Úvodný slalom pre Shiffrinovú | TVNOVINY.sk

Petra Vlhová s nepríjemným pádom v 2. kole slalomu vo fínskom Levi (VIDEO)