Chrbát, chrbát, chrbát časť evaluable búrka presov zeny futbal suterén úpadok nafúkne

FK Poprad - 1. FC Tatran Prešov 0:9 (ženy)

Veľký šláger na záver roka, Prešov hostí Košice. Ako sa pripravujú? | SPORTNET

Ženy – 1.FC Tatran Prešov

Tatran Prešov vyhral desiaty zápas po sebe, juniorka Slovana zaskočila  Košice
Tatran Prešov vyhral desiaty zápas po sebe, juniorka Slovana zaskočila Košice

Fotogaléria - FOTO: Šalková pokorila Jupie v hodine dvanástej, derby Seliec  so Sásovou rozhodol už prvý polčas | bbonline.sk
Fotogaléria - FOTO: Šalková pokorila Jupie v hodine dvanástej, derby Seliec so Sásovou rozhodol už prvý polčas | bbonline.sk

KURIOZITA: Futbalový štadión v Prešove nemá ani základy a už je plán, že  bude hostiť ME!
KURIOZITA: Futbalový štadión v Prešove nemá ani základy a už je plán, že bude hostiť ME!

Halová sezóna ženského tímu Tatrana Prešov: Dievčatá sa prebojovali až do  finále
Halová sezóna ženského tímu Tatrana Prešov: Dievčatá sa prebojovali až do finále

box vložiť zaslúžiť si 2 liga futbal prešov znamenie lietadlo intelektuálne

Ženský futbal - východné Slovensko

Prešovské futbalistky sú najlepšie: Vyhrali turnaj v Jaslovských Bohuniciach

Prešovský šport historickým fotoobjektívom Milana Kaľavského - Internetové  noviny SLOVENSKÝ ROZHĽAD
Prešovský šport historickým fotoobjektívom Milana Kaľavského - Internetové noviny SLOVENSKÝ ROZHĽAD

Dievčatá porazili Michalovce a Podbrezovú, ženy zdolali Martin, ale prvý  raz v sezóne aj prehrali | FC Košice
Dievčatá porazili Michalovce a Podbrezovú, ženy zdolali Martin, ale prvý raz v sezóne aj prehrali | FC Košice

GRASSROOTS – Žiaci JUPIE FŠMH Podlavice a žiačky 1. FC Tatran Prešov  víťazmi MCHL 2021 | Slovenský futbalový zväz
GRASSROOTS – Žiaci JUPIE FŠMH Podlavice a žiačky 1. FC Tatran Prešov víťazmi MCHL 2021 | Slovenský futbalový zväz

Tatran Prešov oslavuje 125 rokov, zápas proti Spartaku bol pred 50 rokmi |  SPORTNET
Tatran Prešov oslavuje 125 rokov, zápas proti Spartaku bol pred 50 rokmi | SPORTNET

Zostrih zápasu 1.kola II.ligy ženy FK Beluša - 1. FC Tatran Prešov 1 : 2 on  Vimeo
Zostrih zápasu 1.kola II.ligy ženy FK Beluša - 1. FC Tatran Prešov 1 : 2 on Vimeo

Slovenský pohár ženy | Slovenský futbalový zväz

Prešov má nového zhotoviteľa futbalového štadióna. Ide o rovnakú spoločnosť  | SPORTNET
Prešov má nového zhotoviteľa futbalového štadióna. Ide o rovnakú spoločnosť | SPORTNET

Futbal: Partizán Bardejov - Tatran Prešov, ženy, juniorky | udalosti |  AHOJ.TV
Futbal: Partizán Bardejov - Tatran Prešov, ženy, juniorky | udalosti | AHOJ.TV

Ženy tesne nestačili na Prešov, nebodovali ani dievčatá | FC Košice

Tatran Prešov rastie. Micheľ hovorí o zápase Šachtar Doneck - Real Madrid |  SPORTNET
Tatran Prešov rastie. Micheľ hovorí o zápase Šachtar Doneck - Real Madrid | SPORTNET