kôra jed spacie preteky biatlon 2019 svetovy pohár Jedna veta sklad tkáčsky stav

Biatlon: Nórsko vyhralo štafetu mužov v nemeckom Ruhpoldingu | SPORTNET

Fantastické! Kuzminová vyhrala rýchlostné preteky Svetového pohára v  Ruhpoldingu (aktualizované) - SITA.sk
Fantastické! Kuzminová vyhrala rýchlostné preteky Svetového pohára v Ruhpoldingu (aktualizované) - SITA.sk

Slovenské biatlonistky pri premiére nedokončili štafetu, Nórky natiahli  víťaznú sériu - 24hod.sk
Slovenské biatlonistky pri premiére nedokončili štafetu, Nórky natiahli víťaznú sériu - 24hod.sk

Bö vyhral rýchlostné preteky Svetového pohára v Ruhpoldingu, najlepším  Slovákom bol Otčenáš - SITA.sk
Bö vyhral rýchlostné preteky Svetového pohára v Ruhpoldingu, najlepším Slovákom bol Otčenáš - SITA.sk

Priamy prenos: Biatlon/ Svetový pohár - Rýchlostné preteky žien na 7,5km v  Oberhofe
Priamy prenos: Biatlon/ Svetový pohár - Rýchlostné preteky žien na 7,5km v Oberhofe

Svetový pohár v biatlone sezóna 2019/2020: program, výsledky a preteky!

Bátovská Fialková bráni šampiónku: Ak niekto povie, že Vlhovej sa nedarí,  vôbec sa v športe nevyzná - Zimné športy - Športweb
Bátovská Fialková bráni šampiónku: Ak niekto povie, že Vlhovej sa nedarí, vôbec sa v športe nevyzná - Zimné športy - Športweb

Svetový pohár čakajú viaceré zmeny. Týkajú sa aj bodovania - Zimné športy -  Športweb
Svetový pohár čakajú viaceré zmeny. Týkajú sa aj bodovania - Zimné športy - Športweb

Slovensko posiela na MS v biatlone skromnú výpravu. Najväčším želiezkom v  ohni Bátovská-Fialková | TVNOVINY.sk
Slovensko posiela na MS v biatlone skromnú výpravu. Najväčším želiezkom v ohni Bátovská-Fialková | TVNOVINY.sk

Biatlon: Östersund 2019 - Ako sa darilo Slovensku? | SPORTNET

ONLINE: Biatlon dnes - preteky s hromadným štartom žien (Ivona Fialková) |  Šport.sk
ONLINE: Biatlon dnes - preteky s hromadným štartom žien (Ivona Fialková) | Šport.sk

Priebežné hodnotenie Svetového pohára v biatlone 2018/2019 -

Biatlon Idre Fjäll 2022 [IBU Cup] ☑️ program, výsledky, Slováci |  BetArena.sk
Biatlon Idre Fjäll 2022 [IBU Cup] ☑️ program, výsledky, Slováci | BetArena.sk

PROGRAM - Svetový pohár v biatlone 2019/2020 (Fialková) | SPORTNET

Biatlon-SP: Šprint žien v Östersunde vyhrala Wiererová, Ivona Fialková 27.  - Dobré noviny
Biatlon-SP: Šprint žien v Östersunde vyhrala Wiererová, Ivona Fialková 27. - Dobré noviny

Svetový pohár BIATLON 2023/2024 ❤️ program, výsledky, poradie | BetArena.sk

Johannes Thingnes Bö vyhral preteky biatlonistov s hromadným štartom v Le  Grand Bornand
Johannes Thingnes Bö vyhral preteky biatlonistov s hromadným štartom v Le Grand Bornand

Biatlon: Bátovská Fialková skončila šiesta - Správy RTVS

Biatlon: J. T. Bö ovládol preteky s hromadným štartom | SPORTNET

Wiererová vyhrala rýchlostné preteky v Östersunde, v súboji sestier  Fialkových bola lepšia Ivona - SITA.sk
Wiererová vyhrala rýchlostné preteky v Östersunde, v súboji sestier Fialkových bola lepšia Ivona - SITA.sk

Paulína Fialková útočila v Česku na stupne víťazov, ale posledná streľba ju  odsunula pod Top 10 - SITA.sk
Paulína Fialková útočila v Česku na stupne víťazov, ale posledná streľba ju odsunula pod Top 10 - SITA.sk

Prvé kolo Svetového pohára 2019/2020 v biatlone v Östersunde – výsledky |  Dukla - Vojenské športové centrum
Prvé kolo Svetového pohára 2019/2020 v biatlone v Östersunde – výsledky | Dukla - Vojenské športové centrum

Světový pohár v biatlonu 2019/2020 – Oberhof – Wikipedie

Biatlon nás zatiaľ sklamal, sestry Fialkové veria, že po novom roku sa  karta obráti
Biatlon nás zatiaľ sklamal, sestry Fialkové veria, že po novom roku sa karta obráti

Sestry Fialkové a spol. v pozore: Svetový pohár v biatlone čaká viacero  zmien | Športky.sk
Sestry Fialkové a spol. v pozore: Svetový pohár v biatlone čaká viacero zmien | Športky.sk

Svetový pohár: Tandrevoldová prekvapila vo veternej smršti a uchmatla si  malý glóbus
Svetový pohár: Tandrevoldová prekvapila vo veternej smršti a uchmatla si malý glóbus

Biatlon: Preteky s hromadným štartom vyhral Vetle Sjastad Christiansen |  SPORTNET
Biatlon: Preteky s hromadným štartom vyhral Vetle Sjastad Christiansen | SPORTNET