príchod voľne balíček reprezentacia sr futbal zapas gol konfrontovať zmiasť slnečné

Slovenský futbalový zväz - Repre #WU19 podľahla v prvom zápase kvalifikácie  ME Dánsku 1:6, gól Slovenska strelila Aneta Surová. Zápas výrazne  ovplyvnilo vylúčenie slovenskej obrankyne už v 23. minúte. Najbližšími  súperkami zvereniek
Slovenský futbalový zväz - Repre #WU19 podľahla v prvom zápase kvalifikácie ME Dánsku 1:6, gól Slovenska strelila Aneta Surová. Zápas výrazne ovplyvnilo vylúčenie slovenskej obrankyne už v 23. minúte. Najbližšími súperkami zvereniek

Liga národov: Slovensko - Kazachstan futbal - Správy RTVS

Futbal: Slovensko - Slovinsko 0:0 | Šport.sk

Vysielacie práva na zápasy futbalovej reprezentácie si podelia RTVS a  Sport1 | SPORTNET
Vysielacie práva na zápasy futbalovej reprezentácie si podelia RTVS a Sport1 | SPORTNET

Slovenská reprezentácia [futbal] ▷ program 2023, zápasy | BetArena.sk

Futbal : Slovensko - Čierna Hora / Hlasy po zápase | Šport.sk

Mladí Slováci tesne podľahli Talianom. S Rumunmi odohrajú súboj o 3. miesto  - Reprezentácia - Futbal - Športweb
Mladí Slováci tesne podľahli Talianom. S Rumunmi odohrajú súboj o 3. miesto - Reprezentácia - Futbal - Športweb

SR A – rekordy a zaujímavosti: Vydarené gólové debuty, výnimočný hetrik  Šeba | Slovenský futbalový zväz
SR A – rekordy a zaujímavosti: Vydarené gólové debuty, výnimočný hetrik Šeba | Slovenský futbalový zväz

Exreprezentanti SR pred Írskom: Je už na čase ho zdolať!

Momenty slovenskej futbalovej reprezentácie v roku 2019

Kvalifikácia EURO 2024: Kde sledovať zápasy Slovenska? (TV program) |  SPORTNET
Kvalifikácia EURO 2024: Kde sledovať zápasy Slovenska? (TV program) | SPORTNET

Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov

Končiaci reprezentant Adam Nemec: Jeho najpamätnejší gól kariéry je ten,  ktorý nikdy nepadol!
Končiaci reprezentant Adam Nemec: Jeho najpamätnejší gól kariéry je ten, ktorý nikdy nepadol!

Zápas Slovensko 21 - Francúzsko 21 sme sledovali ONLINE - Reprezentácia -  Futbal - Športweb
Zápas Slovensko 21 - Francúzsko 21 sme sledovali ONLINE - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Futbalová reprezentácia – najnovšie športové správy | Športky.sk

Slovensko - Bulharsko (priateľský zápas pred EURO 2020): info, nominácia,  výsledok | BetArena.sk
Slovensko - Bulharsko (priateľský zápas pred EURO 2020): info, nominácia, výsledok | BetArena.sk

Skvelý rok slovenskej 19-ky okorenený postupom do Elite Round, jediná  prehra s Talianskom | Slovenský futbalový zväz
Skvelý rok slovenskej 19-ky okorenený postupom do Elite Round, jediná prehra s Talianskom | Slovenský futbalový zväz

Košičan Marek Rodák strelil ako brankár víťazný gól futbalovej reprezentácie  Slovenska do 21 rokov!
Košičan Marek Rodák strelil ako brankár víťazný gól futbalovej reprezentácie Slovenska do 21 rokov!

SR A - Dvojzápas v znamení rekordov: Hamšík najlepší strelec, prvýkrát v  histórii päťgólová dupľa | Slovenský futbalový zväz
SR A - Dvojzápas v znamení rekordov: Hamšík najlepší strelec, prvýkrát v histórii päťgólová dupľa | Slovenský futbalový zväz

ŠK Slovan Bratislava - oficiálna www stránka futbalového klubu

Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

Čakali sme ťažší zápas. Pomohli nám rýchle tri góly, tvrdí Weiss ml. -  Reprezentácia - Futbal - Športweb
Čakali sme ťažší zápas. Pomohli nám rýchle tri góly, tvrdí Weiss ml. - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Futbal: Slovenské reprezentantky prehrali s Fínskom 0:2 | SPORTNET

Nový tréner, ďalšia prehra. Slováci inkasovali v poslednej minúte -  Reprezentácia - Futbal - Športweb
Nový tréner, ďalšia prehra. Slováci inkasovali v poslednej minúte - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Slovensko - Bosna a Hercegovina: ONLINE kvalifikácia EURO 2024 LIVE |  SPORTNET
Slovensko - Bosna a Hercegovina: ONLINE kvalifikácia EURO 2024 LIVE | SPORTNET

VIDEO Slovenský budíček proti Bosne: Reprezentácia pod Calzonom prvýkrát  vyhrala! | Športky.sk
VIDEO Slovenský budíček proti Bosne: Reprezentácia pod Calzonom prvýkrát vyhrala! | Športky.sk

Slovenskí mladíci zdolali Estónsko: Šanca na baráž o európsky šampionát  stále žije! | Športky.sk
Slovenskí mladíci zdolali Estónsko: Šanca na baráž o európsky šampionát stále žije! | Športky.sk