násilia lúč Rose sp vodný slalom kajak hrebeň do vyhnanstva svätyne

🥇SP vo vodnom slalome Tacen 2020: program, výsledky | BetArena.sk

Vodný slalom-SP: Paňková skončila pred bránami finále K1, Foxová obhájila  celkový triumf
Vodný slalom-SP: Paňková skončila pred bránami finále K1, Foxová obhájila celkový triumf

Vodný slalom-SP: Slováci v nedeľu v Prahe bez finále, Grigar aj Stanovská  na 13. mieste
Vodný slalom-SP: Slováci v nedeľu v Prahe bez finále, Grigar aj Stanovská na 13. mieste

Grigar, Halčin a Stanovská dnes postúpili do semifinále SP vo vodnom slalome  | SPORTNET
Grigar, Halčin a Stanovská dnes postúpili do semifinále SP vo vodnom slalome | SPORTNET

Prvá tohtosezónna medaila. Grigar sa z 10. miesta vyšvihol na pódium -  Ostatné športy - Šport - Pravda
Prvá tohtosezónna medaila. Grigar sa z 10. miesta vyšvihol na pódium - Ostatné športy - Šport - Pravda

Vodní slalom: SP Česko online | Lepšia.TV

Vodný slalom-SP: Vo finále C1 zo Slovákov iba Slafkovský

ME: Slovenky dominovali v K1 junioriek, Stanovská má striebro do 23 rokov -  Ostatné športy - Šport - Pravda
ME: Slovenky dominovali v K1 junioriek, Stanovská má striebro do 23 rokov - Ostatné športy - Šport - Pravda

Svetový pohár sa po štyroch rokoch vracia do Krakova | Slovenská Kanoistika

Vodný slalom - SP 2021 - Televízny archív – pôvodná tvorba i športové  relácie online
Vodný slalom - SP 2021 - Televízny archív – pôvodná tvorba i športové relácie online

Alexander Slafkovský vybojoval striebro na majstrovstvách sveta vo vodnom  slalome | TVNOVINY.sk
Alexander Slafkovský vybojoval striebro na majstrovstvách sveta vo vodnom slalome | TVNOVINY.sk

Do Čunova sa vracia svetová špička vo vodnom slalome, po šiestich rokoch  hostí Svetový pohár - Webnoviny.sk
Do Čunova sa vracia svetová špička vo vodnom slalome, po šiestich rokoch hostí Svetový pohár - Webnoviny.sk

Vodný Slalom-SP: Slováci pred finále v Troji so šancou na celkové víťazstvo

Vodný slalom-SP: Slovenskí kajakári v Krakove bez finále, Stanovskej ušlo o  jednu priečku
Vodný slalom-SP: Slovenskí kajakári v Krakove bez finále, Stanovskej ušlo o jednu priečku

Slovenská kanoistika - Canoe Slalom Team | Bratislava

Vodný slalom-SP: Nedeľňajší program v Tacene zrušili, Stanovská získala  bronzovú medailu
Vodný slalom-SP: Nedeľňajší program v Tacene zrušili, Stanovská získala bronzovú medailu

DOMOV - Majstrovstvá sveta v kanoistike na divokej vode 2021

Vodný slalom: Na podujatí SP v Seu d'Urgell neuspela Paňková ani Halčin |  SPORTNET
Vodný slalom: Na podujatí SP v Seu d'Urgell neuspela Paňková ani Halčin | SPORTNET

Slovenská kanoistika - Canoe Slalom Team | Facebook

Svetový pohár mieri do Tacenu na posledné medzinárodné podujatie pred  majstrovstvami sveta | Slovenská Kanoistika
Svetový pohár mieri do Tacenu na posledné medzinárodné podujatie pred majstrovstvami sveta | Slovenská Kanoistika

Slovenská tínedžerka má striebro zo Svetového pohára. "Keď ťukla Foxová,  musela som si sadnúť..." | TVNOVINY.sk
Slovenská tínedžerka má striebro zo Svetového pohára. "Keď ťukla Foxová, musela som si sadnúť..." | TVNOVINY.sk

Vodný slalom - SP 2021 (2021) online | Lepšia.TV

Vodný slalom-SP: Slováci v C1 bez medaily, Mirgorodský s Beňušom tesne za  pódiom
Vodný slalom-SP: Slováci v C1 bez medaily, Mirgorodský s Beňušom tesne za pódiom

Slováci vo vodnom slalome postúpili do semifinále SP: Kto zabojuje o cenné  kovy? | Nový Čas
Slováci vo vodnom slalome postúpili do semifinále SP: Kto zabojuje o cenné kovy? | Nový Čas

SP vo vodnom slalome: Singlista Slafkovský opäť druhý, Mintálová 10.