Home

obvinenie porážka valček svetovy pohar levi 2019 ovocný sad predák kinematika

SP v zjazdovom lyžovaní 19/20 - Levi - muži - výsledky | SPORTNET

Štartová listina - slalom - SP Levi - sobota - 19.11.: Petra Vlhová  obhajuje víťazstvá
Štartová listina - slalom - SP Levi - sobota - 19.11.: Petra Vlhová obhajuje víťazstvá

Petra Vlhová dnes vyhrala slalom v Levi 2021 (sobota) | SPORTNET

vypnutie literatúra puška svetový pohár slalom vlhova 2019 Urob veľa značka

ONLINE: Slalom - 2. kolo (Levi 2019, Vlhová, LIVE) | SPORTNET

Slalom Levi 2023 ▶️ program, výsledky, video Petra Vlhová

Svetový pohár: Petra Vlhová zvíťazila aj v druhom slalome vo fínskom Levi |  Šport.sk
Svetový pohár: Petra Vlhová zvíťazila aj v druhom slalome vo fínskom Levi | Šport.sk

Úvod do novej sezóny vo Svetovom pohári v zjazdovom lyžovaní komplikuje  teplé počasie, organizátori rušia štart za štartom | SportDnes.sk
Úvod do novej sezóny vo Svetovom pohári v zjazdovom lyžovaní komplikuje teplé počasie, organizátori rušia štart za štartom | SportDnes.sk

Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila  v Killingtone mimo pódia - SITA.sk
Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila v Killingtone mimo pódia - SITA.sk

Petra Vlhová triumfovala v úvodnom slalome sezóny vo fínskom Levi | Šport.sk

Petra Vlhová nedokončila 2. jazdu slalomu v Levi | Dukla - Vojenské  športové centrum
Petra Vlhová nedokončila 2. jazdu slalomu v Levi | Dukla - Vojenské športové centrum

Po víťazstve v Levi pribudol do Vlhovej stáda sobík Michal | Slovenský  olympijský tím
Po víťazstve v Levi pribudol do Vlhovej stáda sobík Michal | Slovenský olympijský tím

Vlhová odštartuje sezónu Svetového pohára až vo fínskom Levi, viaceré  štarty totiž zrušili pre teplé počasie - SITA.sk
Vlhová odštartuje sezónu Svetového pohára až vo fínskom Levi, viaceré štarty totiž zrušili pre teplé počasie - SITA.sk

Aktualizované: Fantastická Vlhová vyhrala obrovský slalom Svetového pohára  v Špindlerovom Mlyne (video) - SITA.sk
Aktualizované: Fantastická Vlhová vyhrala obrovský slalom Svetového pohára v Špindlerovom Mlyne (video) - SITA.sk

Petra Vlhová obhajuje v Levi slalomové double. Vo Fínsku sa jej darí |  SPORTNET
Petra Vlhová obhajuje v Levi slalomové double. Vo Fínsku sa jej darí | SPORTNET

Světový pohár 2019/20: Rozlučka s rokem 2019 znamenala body pro Jana  Zabystřana - Závodní lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz
Světový pohár 2019/20: Rozlučka s rokem 2019 znamenala body pro Jana Zabystřana - Závodní lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz

Vlhová nedokončila slalom, Shiffrinová prekonala Stenmarkov rekord

Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom v Levi a má ďalšieho soba, triumf  venovala priateľovi Michalovi - SITA.sk
Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom v Levi a má ďalšieho soba, triumf venovala priateľovi Michalovi - SITA.sk

Vlhová útočila na víťazstvo, pád jej to prekazil | Huste.tv | Najnovšie  športové správy
Vlhová útočila na víťazstvo, pád jej to prekazil | Huste.tv | Najnovšie športové správy

Kto ovládne nadchádzajúcu sezónu Svetového pohára? V tomto storočí titul  obhájili iba štyri lyžiarky - SITA.sk
Kto ovládne nadchádzajúcu sezónu Svetového pohára? V tomto storočí titul obhájili iba štyri lyžiarky - SITA.sk

Petra Vlhová má za sebou 1. kolo slalomu v Levi. Aké boli výsledky? |  SPORTNET
Petra Vlhová má za sebou 1. kolo slalomu v Levi. Aké boli výsledky? | SPORTNET

Petra Vlhová dnes vyhrala slalom v Levi - nedeľa, výsledok | Šport.sk

Štartová listina - slalom - SP Levi 21. 11.: Petra Vlhová môže vyhrať  štvrtýkrát za sebou -
Štartová listina - slalom - SP Levi 21. 11.: Petra Vlhová môže vyhrať štvrtýkrát za sebou -