skóre vyskúšať Joseph Banks tomáš zima kajak všetko potrebujem Rafflesia Arnoldi

Kajakář Zima skončil druhý v závodě v Pau. Přindiš a Hradilek se podělili o  páté místo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Kajakář Zima skončil druhý v závodě v Pau. Přindiš a Hradilek se podělili o páté místo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

ME juniorů a do 23 let v Liptovském Mikuláši – Češi si vezou sedm týmových  a devět individuálních medailí - Pádler.cz
ME juniorů a do 23 let v Liptovském Mikuláši – Češi si vezou sedm týmových a devět individuálních medailí - Pádler.cz

Hasiči lovili utopený kajak - Hradecký deník

Kajakář Krejčí se stal mistrem světa do 23 let. Nesnídalovou připravila o  titul penalizace | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Kajakář Krejčí se stal mistrem světa do 23 let. Nesnídalovou připravila o titul penalizace | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Český vodní slalom a sjezd - SP PAU🇫🇷 💥💥💥Zimoš bere 🥈 stříbro💥💥💥 O  super výsledek se postaral teprve 20 letý kajakář Tomáš Zima, který na  druhém svěťáku ve své kariéře skončil druhý🇨🇿👏.
Český vodní slalom a sjezd - SP PAU🇫🇷 💥💥💥Zimoš bere 🥈 stříbro💥💥💥 O super výsledek se postaral teprve 20 letý kajakář Tomáš Zima, který na druhém svěťáku ve své kariéře skončil druhý🇨🇿👏.

Američan vymyslel skládací kajak — ČT24 — Česká televize

Kajakář Zima skončil v extrémním slalomu na MS U23 čtvrtý

Slalomářská obojživelnice Fišerová: Kajak je skvělý doplněk, ale i moje  srdcovka - Pražský deník
Slalomářská obojživelnice Fišerová: Kajak je skvělý doplněk, ale i moje srdcovka - Pražský deník

Mladík Zima překonal i vicemistra světa. Z Pau veze medaili ve Světovém  poháru | iSport.cz
Mladík Zima překonal i vicemistra světa. Z Pau veze medaili ve Světovém poháru | iSport.cz

Mladí vodní slalomáři se vrátí z ME bez zlata, sestry Galuškovy přidaly  bronzové medaile - Aktuálně.cz
Mladí vodní slalomáři se vrátí z ME bez zlata, sestry Galuškovy přidaly bronzové medaile - Aktuálně.cz

Z divoké vody vyplavalo deset medailí, tři brněnští závodníci jedou i na MS  - Brněnský deník
Z divoké vody vyplavalo deset medailí, tři brněnští závodníci jedou i na MS - Brněnský deník