rozbalenie klobása Amerika vlhová svetový pohár youtube cenzúra borovica Na pokraji

Svetový pohár: Vlhová skončila štvrtá, triumf Holdenerovej a  Swennovej-Larssonovej | TA3
Svetový pohár: Vlhová skončila štvrtá, triumf Holdenerovej a Swennovej-Larssonovej | TA3

Svetový pohár: Vlhová obsadila druhé miesto v obrovskom slalome, zvíťazila  Shiffrinová | TA3
Svetový pohár: Vlhová obsadila druhé miesto v obrovskom slalome, zvíťazila Shiffrinová | TA3

Petra Vlhová - víťazná jazda JASNÁ 2021 - YouTube

Vlhová vyhrala prvý slalom SP v Aare a vrátila sa na čelo celkového  poradia! | Slovenský olympijský tím
Vlhová vyhrala prvý slalom SP v Aare a vrátila sa na čelo celkového poradia! | Slovenský olympijský tím

Petra Vlhová vyhrala obrovský slalom SP v Jasnej, v boji o veľký glóbus  stráca už len 36 bodov! | Slovenský olympijský tím
Petra Vlhová vyhrala obrovský slalom SP v Jasnej, v boji o veľký glóbus stráca už len 36 bodov! | Slovenský olympijský tím

Petra Vlhova | 1st place | Ladies' Giant Slalom | Spindleruv | FIS Alpine -  YouTube
Petra Vlhova | 1st place | Ladies' Giant Slalom | Spindleruv | FIS Alpine - YouTube

Vlhová si už Oslo na Nový rok nepodmaní, Svetový pohár prvýkrát zavíta do  Číny - Zimné športy - Šport - Pravda
Vlhová si už Oslo na Nový rok nepodmaní, Svetový pohár prvýkrát zavíta do Číny - Zimné športy - Šport - Pravda

Takto vyhrať v ére Shiffrinovej je neskutočné, chváli Boris Vlha svoju  sestru Petru po slalome v Záhrebe - Webnoviny.sk
Takto vyhrať v ére Shiffrinovej je neskutočné, chváli Boris Vlha svoju sestru Petru po slalome v Záhrebe - Webnoviny.sk

Skvelá Petra Vlhová nechala za sebou všetky konkurentky a ovládla slalom v  Záhrebe (foto+video) - Webnoviny.sk
Skvelá Petra Vlhová nechala za sebou všetky konkurentky a ovládla slalom v Záhrebe (foto+video) - Webnoviny.sk

Vlhová v záverečnom slalome sezóny obsadila tretie miesto a získala malý  krišťáľový glóbus (video) - Webnoviny.sk
Vlhová v záverečnom slalome sezóny obsadila tretie miesto a získala malý krišťáľový glóbus (video) - Webnoviny.sk

Petra Vlhová dnes 2 kolo - video z jazdy / slalom Meribel | Šport.sk

Skvelá Petra Vlhová dosiahla v La Thuile najlepší výsledok v super G v  kariére (video+foto) - Webnoviny.sk
Skvelá Petra Vlhová dosiahla v La Thuile najlepší výsledok v super G v kariére (video+foto) - Webnoviny.sk

Petra Vlhová suverénnou víťazkou slalomu v chorvátskom Záhrebe (VIDEO)

Petra Vlhová - Jasná 2021 Obrovský slalom | 2.Kolo - YouTube

Petra VLHOVÁ - Slalom 1 (Run 2) - Levi FIN - 2022 - 3rd Place - YouTube

Svetový pohár v alpskom lyžovaní Špindlerov Mlyn. Petra Vlhová ovládla  obrovský slalom! (VIDEO) | 7sport.sk
Svetový pohár v alpskom lyžovaní Špindlerov Mlyn. Petra Vlhová ovládla obrovský slalom! (VIDEO) | 7sport.sk

Petra Vlhová na pretekoch obrovského slalomu vo francúzskom Courchevel -  YouTube
Petra Vlhová na pretekoch obrovského slalomu vo francúzskom Courchevel - YouTube

Program týždňa od 25. 1.: Petra Vlhová v Kronplatzi a Garmisch  Partenkirchene
Program týždňa od 25. 1.: Petra Vlhová v Kronplatzi a Garmisch Partenkirchene

Petra Vlhová opäť na prvom mieste, tentokrát spolu so Shiffrinovou v  obrovskom slalome v Maribore - Relax
Petra Vlhová opäť na prvom mieste, tentokrát spolu so Shiffrinovou v obrovskom slalome v Maribore - Relax

Vlhová skončila v slalome Svetového pohára v Are štvrtá, triumfovala  Liensbergerová | TA3
Vlhová skončila v slalome Svetového pohára v Are štvrtá, triumfovala Liensbergerová | TA3

Aktualizované: Fantastická Vlhová vyhrala obrovský slalom Svetového pohára  v Špindlerovom Mlyne (video) - Webnoviny.sk
Aktualizované: Fantastická Vlhová vyhrala obrovský slalom Svetového pohára v Špindlerovom Mlyne (video) - Webnoviny.sk

Vynikajúco zareagovala. Expert vysvetľuje, prečo Vlhová najlepšie zvládla  rozbitú trať
Vynikajúco zareagovala. Expert vysvetľuje, prečo Vlhová najlepšie zvládla rozbitú trať

Petra Vlhová si prevzala Velký kryštálový glóbus - YouTube

Petra Vlhová Lienz Obrovský slalom 2.kolo 2.miesto 28.12.2021 Full HD 1/4 -  YouTube
Petra Vlhová Lienz Obrovský slalom 2.kolo 2.miesto 28.12.2021 Full HD 1/4 - YouTube